piątek, 9 maja 2014

MAM Sport Cup

12 komentarzy:
 
Wybierając produkty do testowania firmy MAM w oczy rzucił nam się sportowy kubek niekapek. Niby Lena 12 miesięcy jeszcze nie ma, ale postanowiłam spróbować. Kubek wśród innych znanych nam nie kapków wygrywa wzornictwem.
Nie ukrywajmy, że wygląda bardzo fajnie, ale mi jednak brakuje przy nim uchwytów. Z testowania z prawdziwego zdarzenia na razie wyszły nici, ponieważ Lenka nie radzi sobie jeszcze z twardym ustnikiem. Na razie dajemy jej odpocząć od tego kubka bo zaczyna się już wkurzać tą nauką picia. Z pewnością Lena jest na niego jeszcze za mała. Liczę na to, że za jakiś czas tanie się on kompanem naszych wycieczek bo rozwiązanie super, nie leje się z niego, jest duży więc starczy na dłuższą wycieczkę bez bawienia się w przelewanie, no i można go bez problemu zatkać i wrzucić do torebki. Na chwilę obecną z picia i trzymania nic nam nie wychodzi, ale zapewniam, że do niego wrócimy i wtedy może uda nam się o nim napisać coś więcej.

Z czego piją wasze maluchy?

Pozdrawiam

12 komentarzy:

 1. Na pewno Lenka za jakiś czas nauczy się z niego pić. U nas syn pije tylko z piersi :) Skubaniec nie chce butli nawet z moim mlekiem :/ Właśnie kupiłam butelkę z tej samej firmy i zobaczę co z tego wyjdzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby się nauczyła bo szkoda żeby tak leżał :( powodzenia w nauce picia, bratanek męża też nie chce żadnej butelki, jak znajdziesz sposób to daj znać ;)

   Usuń
 2. Do niedawna z takiego bidonu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ile miał jak nauczył się z niego pić?

   Usuń
 3. Mamy ten bidon. Niebieski ;)
  Używa go mój czterolatek. U nas plusem jest to, że mamy też od MAM niekapek dla Tomka, a uchwyty idealnie pasują. Ale na szczęście mój starszak nie musi ich mieć.

  Mnie w nim denerwuje tylko trochę ciężki dostęp do wnętrza ustnika by go porządnie wymyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc jest szansa, że jeszcze go użyjemy ;) my mamy uchwyty od nuka i aventu, a one są węższe niż MAM.
   Nie patrzyłam pod kątem dokładnego czyszczenia ustnika, bo Lena pije tylko wodę więc dla mnie wystarczające było przelanie go wrzątkiem.

   Usuń
 4. Moja pije z butelki po Kubuś water. Butelka jest lekka szczuplutka wiec mieścissię w małychrrączkach Kariny i posiada niekapek. Dla nas najtańszy i najbardziej trafiony sposób a próbowaliśmy juz wielu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas również Kubuś water dominuje chociaż Aniela lubi też pić a niekapka z aventu

   Usuń
  2. aventowskiego nie mamy, ale mamy lovi niekapek i 360 i jakiś z disneya z twardym usnikiem pisałam kiedyś o tym tu: http://lenka2013.blogspot.com/2014/03/smoczki-buteleczki-kubeczki.html ;)

   Usuń
 5. Na potem jak znalazł, choć i teraz wygląda tak jakby Lence przypasował :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bawić się nim lubi, ale nie umie z niego pić :(

   Usuń

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff