poniedziałek, 14 lipca 2014

Jesteśmy szczęściarzami

15 komentarzy:
 
Są takie dni, które utwierdzają mnie w tym, że jesteśmy szczęściarzami. Lena jest zdrowym, szczęśliwym maluchem. Mamy gdzie mieszkać i żyjemy na jakimś względnym poziomie ;) Mamy przyjaciół i znajomych, w razie potrzeby zawsze możemy zadzwonić. Nasze dziecko ma grono kolegów i koleżanek ( więcej kolegów ), z którymi spotyka się od czasu do czasu i liczę na to, że będą ze sobą dorastać. Liczę na to, że kiedyś połączy ich jakaś więź, może przyjaźń? ;)
Możemy pozwolić sobie na to by wyjść na spacer, rozłożyć w parku koc i podziwiać jak maluchy się bawią. Jaką frajdę sprawia im strącanie listków z krzaków. Jak przepychają się między sobą lub walczą o zabawkę.
Człowiek siedzi i myśli "chwilo trwaj".


Zdjęcia autorstwa Joanny, z którą znam się z czasów dzieciństwa. Jak widać znajomości dzieciaków z osiedla mają szanse przetrwać nawet lata. Ten przesłodki blondasek na zdjęciach to jej synek Antoś.
Za cudowny wieczór w parku bardzo dziękujemy i liczymy na częstsze spotkania ;)

Pozdrawiamy

15 komentarzy:

 1. Fantastycznie! Zbyt mało ludzi docenia to co ma, a zbyt dużo narzeka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda! Ja się nauczyłam doceniać dopiero gdy straciłam prawie wszystko.

   Usuń
 2. Chciałabym serdecznie zaprosić do nowego katalogu blogów dziecięcych http://blogidzieciece.blogspot.com/ jego celem jest zebranie blogów prowadzących przez mamy w jedno miejsce, aby je lepiej wypromować, wypozycjonować, powiększyć grupę czytelników i poznać się wzajemnie :) Pozdrawiam ciepło i przepraszam za reklamę

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę! U nas nikt ze znajomych nie ma dziecka w tym samym wieku :( A Matuś unika innych dzieci na placu zabaw...

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda :-) trzeba doceniac i cieszyc sie z tego co sie ma. Pozdrawiam :-*

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo ważne jest doceniać te ulotne, piękne chwile, a także to czym obdarza nas los :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dokładnie jak piszesz. Najważniejsze jest to aby cieszyć się tym co mamy. Właśnie tym małym szczęściem które jest obok nas. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Córcie masz fantastyczną bystrą i ładną i naprawdę jesteś szczęściarą ;-)

  OdpowiedzUsuń

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff