środa, 2 lipca 2014

Buenos Aires

10 komentarzy:
 
Restauracja Buenos Aires w Bełchatowie to miejsce gdzie już niebawem spotkają się mamy blogerki. Czemu wybrałam akurat to miejsce? Bo wiele  w naszym mieście typowych restauracyjek, mdłych i niczym się nie wyróżniających, a energia jaka panuje w Buenos pasuje mi bardziej ;) Tak kolorowego lokalu jak ten stworzony przez Bartłomieja Ziajkiewicza na jednej z najbardziej zakorkowanych ulic naszego miasta nie spotyka się wszędzie. Zapewniam was, że idąc obok na pewno go nie ominiecie bez zauważenia, przyciągnie was muzyka i oświetlenie pod lokalem ;) Jeśli jeszcze ktoś jest fanem latynoskiego jedzenia, to to miejsce jest w sam raz dla niego, na stołach królują nachos czy chili con carne. Nie zapominajmy również o Tequili (+18) ;)

zdjęcia pochodzą ze strony http://www.buenosairesrestauracja.pl/


Lena osobiście sprawdziła czy lokal jest przyjazny dla maluchów i dajemy duży plus ;) nie zraziło jej nawet dotykanie kaktusa. 

Koszula - H&M
Getry - NEXT
Buty- Prezent

Pozdrawiamy i zapraszamy do Buenos ;)

10 komentarzy:

 1. Potwierdzam to co napisała Karolina, koło tej restauracji nie można przejść obojętnie. Środek miasta, ruchliwa ulica, a tu naglę muzyka dobiegająca z głośników, kolorowe rowery przy drzewach, kwiaty przy wejściu, światełka, duże tablice, a na nich kolorową kredą wypisane różne dania, dodatkowo ozdobione kolorowymi "rysunkami, kwiatkami" itp
  Do zobaczenia w Buenos Aires

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać, aż tam zajrzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale zazdroszczę spotkania w takim miejscu

  OdpowiedzUsuń

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff