czwartek, 6 lutego 2014

Nasze dni

Brak komentarzy:
 
Kochani ostatnio zawitała do nas iście wiosenna pogoda więc korzystamy z niej jak tylko się da. Dziś jest szaro i ponuro więc nie koniecznie wyjdziemy. Czekamy na powrót słoneczka. W poniedziałek spacerowaliśmy z Leny nieco młodszą kuzynką - Oliwką ;), wtorek to dłuuugi spacer z miesiąc starszym Antosiem i półtora miesięczną Hanią, zaś wczoraj z naszym stałym partnerem spacerów Antosiem ;). Tak więc nie spacerujemy same, wciąż mamy doborowe towarzystwo i piękne słońce. Wciąż nie powala ilość wózków mijanych w parkach choć wiem, że tych maluszków w mieście jest wiele więcej. Ludzie pakujcie dzieci w wózki i na dwór, nie czekajcie na lato!
Nie ukrywam, że trzy wózki obok siebie wzbudzają duże zainteresowanie i uśmiechy ;) tak ludzie, dzieci wciąż się rodzą! :D

Tak z prywaty to ci, którzy obserwują nasz instagram, na który zapraszam TU wiedzą, że zdjęcia wywołane z aplikacji Pstrykamy, którą bardzo polecamy(!) zawisły już na naszej ścianie, w końcu trochę ożywił się ten pokój. Teraz szukam tylko naklejki na czerwoną ścianę bo w niej niestety nie możemy wiercić, oraz na fragment ściany w Leny pokoju, która została porysowana przez wkładanie nosidła między sofę, a łóżeczko. Co powiecie na żyrafę?

Jeszcze jedno pytanie do mam biegających maluszków. Jakie firmy obuwnicze polecacie? Prócz bartka itd. Zależy nam na butach bez bajkowych wzorów. Za linki do firm będziemy wdzięczni.

Pozdrawiamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff