poniedziałek, 2 czerwca 2014

Rok

12 komentarzy:
 
Nadszedł ten czas. Moje dziecko dziś kończy rok. Nie wiem kiedy to zleciało. Czas za szybko ucieka. Jeszcze nie tak dawno leżała bezbronna w śpioszkach, a dziś to już duża prawie samodzielna dziewczynka.
Człowiek siedzi i myśli, że fajnie by było żeby już dorosła, a później tęskni za czasem kiedy była noworodkiem.
Dziś nie mamy czasu na świętowanie, za to świętowaliśmy w sobotę w gronie najbliższych.
Na naszym roczku nie było pięknych dekoracji jak na innych blogach, po prostu zabrakło na to czasu, wiem że kiedyś tak będzie, ale to jeszcze nie ten czas. Teraz liczyło się dla mnie tylko szczęście Lenki, a niestety zamieszanie ją rozdrażniło więc była marudna co utrudniło wszystkie prace.
Impreza odbyła się u dziadków w salonie, za udostępnienie bardzo dziękujemy, u nas realizacja takiej imprezy byłaby po prostu nie realna. Mam nadzieję, że wszyscy goście wyszli zadowoleni.
Zdjęć ze swojego aparatu mam nie wiele i jak są to nie są może takie jakich oczekiwałam, za jakiś czas jeśli uda mi się dostać to pokażę wam zdjęcia z aparatu męża brata. A dziś zostawiam was z małą fotorelacją:Główna zainteresowana chyba była zadowolona, ponieważ w domu zasnęła na stojąco przy kanapie i jeszcze przez sen przeżywała imprezę.
Najważniejsze, że wszystko się udało, a Lenka szczęśliwa.

Pozdrawiamy

12 komentarzy:

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff