czwartek, 24 kwietnia 2014

Strzał w 10

8 komentarzy:
 
Jak wiecie Lena od samego początku jest na butelce, więc musiałam jakoś ugryźć temat ich mycia. Przerabialiśmy już mycie płynem NUK i różnymi szczotkami. Zaczęliśmy od jakiejś zakupionej w markecie, ale nie spisała się za dobrze. Miała na końcu gąbkę, która może dość dobrze domywała, ale nie miała oddzielnej końcówki do mycia smoczków co dla mnie jest ważne. Marketowa szczotka szybko skończyła swój żywot przez złamanie się. Później przerzuciliśmy się na szczotkę z Pepco. Miała osobną końcówkę do mycia smoczków i była w dobrej cenie, ale po miesiącu użytkowania wyglądała tak:

W idealnym momencie nawiązaliśmy współpracę z MAM Baby. W jej ramach wybraliśmy sobie do testowania nową szczotkę (i kubek, ale o tym innym razem), która jest inna niż wszystkie szczotki jakie do tej pory miałam okazję oglądać.

Ta szczotka okazała się być strzałem w 10 ;) Dosięga dna butelki bez żadnego problemu, ma końcówkę która idealnie domywa smoczki i przede wszystkim nic się nie dzieje z 'włoskami' w odróżnieniu od zwykłych szczotek.

Żałuję, że nie zainwestowałam w te szczotkę już wcześniej, wyniosłoby mnie to mniej niż 4 tańsze szczotki. Ja osobiście jestem z niej bardzo zadowolona. Obiecuję pokazać wam jak szczotka będzie wyglądać po dłuższym użytkowaniu.

A wy macie jakieś sprawdzone sposoby na mycie butelek?


8 komentarzy:

 1. My na razie mamy taką samą szczotkę jak ta Wasza staruszka... Ta z MAM wygląda zachęcająco - podoba mi się jej budowa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak ty, ale ja nie myję butelek od razu więc osad się osadza, a tą staruszką domyć nie mogłam więc ta jest dla mnie wybawieniem. koszt około 30 zł ale warto

   Usuń
  2. Też mi się zdarza zapomnieć o umyciu butelki od razu... I ten osad :/ O zapachu nie wspomnę.

   Usuń
 2. Oo! Musze pokazać siostrze koniecznie! Fajowa!

  OdpowiedzUsuń
 3. O nie wiedziałam że firma MAM także ma szczoteczki do czyszczenia butelek :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Używam tej szczotki intensywnie od czterech miesięcy i ostatnio zaczęły łamać się te silikonowe włoski tuż przy nasadzie. Ale i tak nie zmienia to faktu że jest to najlepsza szczotka z jaką miałam do czynienia. Jak trochę wyłysieje to na pewno kupię drugą. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff