piątek, 24 stycznia 2014

Pstrykamy + konkurs

Brak komentarzy:
 
Lubisz robić zdjęcia smartfonem? Latasz za swoim maluchem z komórką robiąc miliony zdjęć? Zdjęcia te zostają w pamięci komórki nigdy nie wywołane? W takim razie ta aplikacja jest w sam raz dla ciebie!

Na polskim rynku pojawiła się darmowa aplikacja Pstrykamy przeznaczona na urządzenia mobilne. Dzięki niej można łatwo i szybko wywołać zdjęcia ze smartfona bez względu na miejsce, w którym obecnie przebywamy. Nie bez znaczenia jest fakt, że Pstrykamy jest najtańszą taką aplikacją na rynku. Dzięki niej możemy w łatwy sposób dzielić emocje z najbliższymi.

Pstrykamy dla dzieci

Głównym celem projektu Pstrykamy jest budowanie więzi rodzinnych oraz ułatwienie życia codziennego poprzez połączenie świata wirtualnego z rzeczywistym. Aplikacja powstała przede wszystkim z myślą o rodzicach małych dzieci. Zdjęcie w formie cyfrowej można łatwo stracić. Natomiast te wywołane zostają z nami na zawsze. Ile radości może przynieść zabawa z dziećmi przez wspólne tworzenie kolaży, tematycznych albumów zdobionych ich rysunkami itp.

Bliscy, którzy są daleko

Nie zapominajmy jednak o osobach, które są daleko od domu rodzinnego. Powody takiej sytuacji bywają różne – wyjazd za pracą, podróże, emigracja etc. A przecież wiele z nich chciałoby podzielić się zdjęciami ze swoimi bliskimi. Często bywa tak, że jesteśmy na jakiejś uroczystości, podczas której robimy zdjęcia. Potem rodzice, dziadkowie, znajomi proszą nas o odbitki. Obiecujemy, że je zrobimy i na tym się kończy. Najczęściej nie mamy na to czasu. Stąd pomysł na aplikację mobilną Pstrykamy. Tutaj zamówienie kilku zdjęć jest równie szybkie, jak publikacja na Facebooku.


Dlaczego Pstrykamy?


Pstrykamy_Android
„Potrzeba matką wynalazków”, dlatego powstała pierwsza w Polsce aplikacja, którą umożliwia naprawdę tanie wywołanie kilku fotografii ze smartfona bez względu na to, gdzie w danym momencie się znajdujemy. Aplikacja Pstrykamy powstała z trzech powodów:
 1. Większość zdjęć trzymamy w pamięci telefonu. A w każdej chwili możemy go stracić – kradzież, kontakt z wodą, awaria…
 2. Chcielibyśmy wywołać kilka zdjęć, ale jest z tym dużo zachodu – przegranie zdjęć, segregacja, dwukrotna wizyta u fotografa.
 3. Koszt wywołania kilku zdjęć w serwisie internetowym jest zabójczy – opłata za “otwarcie sesji”, koszty przesyłki i pakowania. Opłaca się dopiero wydruk kilkuset zdjęć.
Z aplikacji Pstrykamy zamówimy zdjęcia za grosze w kilkadziesiąt sekund.


Jak to działa?

pstrykamy_ikonaWystarczy pobrać Pstrykamy z Google Play dla urządzeń z Androidem i  zainstalować na swoim smartfonie. Po uruchomieniu aplikacji wyświetlą się zdjęcia z galerii telefonu. Następnie w kilku krokach możemy założyć konto, dodać adresy wysyłki i doładować środki.
Zamówione zdjęcia w formacie 10×15 wyślemy na wskazane adresy niezwłocznie po wydrukowaniu w laboratorium fotograficznym. Pakowanie i wysyłka już wliczona w cenę. Przy kolejnym uruchomieniu zamówienie zdjęć z telefonu zajmuje nie więcej niż pół minuty.
W kolejnych miesiącach planujemy rozwijać aplikację poprzez:
 • dodanie kolejnych platform – iOS (iPhone) - będzie aktywna w ciągu najbliższego tygodnia, Windows Phone, wersja web;
 • możliwość wywoływania zdjęć prosto z portali społecznościowych – Facebook, Picasa, Instagram;
 • dodawanie filtrów upiększających zdjęcia bez utraty jakości;
 • możliwości wyboru formatu zdjęcia;
 • subskrybcję miesięczną – bezobsługowe zamawianie pakietów zdjęć w abonamencie;
Najważniejsze jest jednak słuchanie i spełnianie potrzeb użytkowników. To dla nich tworzymy usługę.
Aplikacja Pstrykamy jest projektem własnym Mood Up Labs, poznańskiego softwarehouse’u tworzącego aplikacje i serwisy dostosowane do urządzeń mobilnych.

Konkurs

Serwis Pstrykamy.pl ogłasza konkurs fotograficzny „Uśmiech Twojego Dziecka – Wypstrykaj prezent dla babci i dziadka”. Konkurs przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi. To ich uśmiechnięte buzie oczekujemy na zdjęciach w poszczególnych kategoriach:
 1. odpakowywanie prezentów
 2. ubieranie choinki
 3. wspólne przygotowywanie potraw
 4. powitanie nowego roku
Przyznane zostaną 3 nagrody w każdej z kategorii oraz dyplomy potwierdzające udział i miejsce na podium. Na zdjęcia do konkursu czekamy do końca stycznia 2014.
Więcej o konkursie TU.

Pozdrawiamy!


*wpis sponsorowany*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff